Mūsų įmonė įkurta 2019 metais laikantis įsipareigojimo gaminti unikalias medines pirtis ir kubilus. Nuolat tobulėjame ir siekiame suteikti mūsų klientams ypatingą patirtį naudojantis mūsų produktais.

Mūsų istorija prasidėjo nuo aistros medžiagoms ir dizainui. Mes įsipareigojome kurti ne tik patvarius ir aukštos kokybės, bet ir išskirtinio dizaino produktus. Mūsų medinės pirtys ir kubilai atspindi mūsų meilę gamtai ir sukuria ypatingą atmosferą jūsų namuose ar kieme.

Nuo įkūrimo pradžios mūsų kompanija sparčiai plėtėsi ir dabar sėkmingai tiekiame savo produktus ne tik Europoje, bet ir už jos ribų. Džiaugiamės matydami kaip mūsų pirtys ir kubilai džiugina klientus, padeda žmonėms atsipalaiduoti, atstatyti jėgas ir mėgautis gyvenimu.

Mūsų prioritetas – klientų poreikiai ir pageidavimai. Mes nuolat plečiame savo asortimentą suteikdami unikalius pasirinkimus. Mes tikime, kad kiekvienas mūsų klientas yra ypatingas, ir stengiamės patenkinti jų lūkesčius.

Džiaugiamės galėdami jums pristatyti mūsų aukštos kokybės medines pirtis ir kubilus. Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite mums pradėti kartu kurti jums nepakartojamą relaksacijos erdvę.